AS

Domowy hotel dla zwierząt

Hotel1

Pomysł powstania Hotel u Asa zrodził się w główniej mierze na potrzeby klientów, którzy korzystają z moich usług groomerskich, a którzy nie raz stanęli przed problemem pojawiającym się przy okazji każdych wakacji, ferii, delegacji i innych niespodziewanych wyjazdów. Co zrobić, jeśli podopieczny nie może jechać z nami? Trudno jest podjąć decyzję o pozostawieniu zwierzęcia w obcych rękach, w nieznanym miejscu. Dużo łatwiej, jeśli to wszystko jest już bliskie zarówno Państwu, jak i Państwa pupilom.

Moim głównym priorytetem jest to, by pies, kot czy każdy inny członek Państwa rodziny komfortowo i bezproblemowo przeżył okres rozłąki z właścicielem, ale również to, aby jeśli zajdzie taka potrzeba, z chęcią wracał do tego miejsca, a Państwo mogli zawsze, bez wyrzutów sumienia i bez strachu pozostawić ukochanego pupila pod moją opieką.

Hotel2

Całodobowa opieka

Najistotniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i komfort pensjonariuszy. Dlatego przebywające u mnie zwierzaki są pod nadzorem opiekuna przez całą dobę. Dla dobra Państwa podopiecznych i Waszego spokoju, staram się im zapewnić jak najlepszą opiekę, pod moim czujnym okiem. Odpowiednie warunki oraz dużo uwagi to podstawowe zasady pobytu w moim hotelu.

W celu zapewnienia stuprocentowej uwagi Państwa podopiecznym nie przyjmuję do hotelu więcej niż dwóch pensjonariuszy w tym samym czasie.

Spacery i zabawa

Dużą wagę przywiązuję do regularnego ruchu zwierząt w ciągu dnia. Każdy pies ma zagwarantowane dwa godzinne spacery dziennie. Jeden rano, drugi wieczorem. Prócz spacerów psy mają dostęp do ogrodzonej posesji, na której mogą wyszaleć się dowoli.

Przez długoletnie doświadczenie w pracy z psami, wiem jak ważna jest socjalizacja. Dlatego w miarę możliwości psy przebywające w moim hotelu mają możliwość zabawy z innymi psami. Jednak forma spędzania czasu czworonogów w hotelu jest dobierana indywidualnie do każdego psa, jego wieku, stanu zdrowia i tego, co lubi robić. Te, które lubią towarzystwo innych psów, na pewno znajdą towarzyszy do zabawy, ale te, którym wystarczy stanowczo tylko obecność człowieka znajdą ciszę i spokój w osobnym pokoju.

Z większością zwierząt, które korzystają z hotelu już się znamy, dzięki wizytom w salonie. Jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji się poznać, zapraszam serdecznie na wizytę zapoznawczą do salonu As, aby zarówno Państwo, jak Państwa czworonogi mogli mnie poznać. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Cena za dobę hotelową to 35 zł za psa do 10kg, 40 zł za psa do 25kg, 50 zł dla psa powyżej 25kg, koty 20 zł, małe gryzonie 10zł. Mile widziane są ulubione zabawki, miski, które umilą zwierzakowi pobyt w hotelu.

Doba hotelowa rozpoczyna się w momencie pozostawienia zwierzęcia w hoteliku i kończy o tej samej porze dnia następnego. W przypadku przekroczenia godzin doby hotelowej do 5 godzin od jej zakończenia naliczana jest opłata w wysokości 50% stawki, powyżej 5 godzin naliczana jest kwota jak za kolejną dobę.